Odemkněte si ZDARMA průvodce kvantovým léčením ještě dnes!

✅ Bezproblémově začleňte kvantové léčení do své klientské praxe.

✅ Poslechněte si skutečné příběhy úspěšných praktikujících, kteří povyšují svá sezení.

✅ Vylepšete zkušenosti klientů pomocí praktických cvičení a technik.

Stáhněte si Průvodce

Seznamte se s Doktorem Doug Lehrer

Ahoj, jsem Dr Doug Lehrer a vytvořil jsem Lehrer School of Energy Medicine Mastery & Cellular Resonance® Quantum Healing.


S více než 38 lety v oblasti medicíny a léčitelství jsem si vždy představoval prostor, kde se věda harmonicky prolíná s duchem. Mým posláním je sdílet transformační sílu kvantového léčení Cellular Resonance® s nadšenci pro zdraví a wellness po celém světě. Společně je náš cíl jasný: Hluboce obohatit všechny aspekty lidského života – od zdraví a lásky po prosperitu.


Každý jedinec má jedinečný energetický rytmus, který rezonuje na buněčné úrovni. Životní výzvy mohou tento rytmus kompenzovat, ale kvantové léčení buněčné rezonance® poskytuje rovnováhu. Přesahuje řešení symptomů, katalyzuje transformační energie a odhaluje skrytý potenciál. Mým cílem je vybavit praktikující tímto nástrojem a zahájit novou éru komplexního léčení.

Osvědčení pro kvantové léčení s Dr Doug Lehrer

"Dr. Doug je vedle Dr. Andrewa Weila jedním z mých nejlepších mentorů v léčení. Nyní mám sebevědomí a sílu pomáhat lidem nad moje nejdivočejší očekávání... a hlouběji se propojit s tím, kdo skutečně jsem.“

- Dr. Ken Galera

Lékař, Klinika Dr. Mercoly

„Doug mě naučil víc o tom, jak léčit pacienty, než jsem se naučil na všech ostatních seminářích o technikách dohromady. Jeho práce na kvantovém léčení buněčné rezonance je geniální“


- Dr. Rob Gottesman


Chiropraktik

"Mentoring s Dr. Doug mi umožnilo vydělat si dalších 100 000 dolarů v prvním roce praktikování jeho skvělé techniky buněčné rezonance. Také jsem vyléčila svůj rozvod a přilákala úžasného nového manžela uzdravením Doktora Douga.


- Tison Lui


Čínská medicína/léčitelka

"Workshop kvantového léčení buněčnou rezonancí 1. úrovně se nedá vyslovit. Byla bych ráda, kdyby každý znal práci, kterou dělá Dr. Doug Lehrer. Je mimořádný!"


Doktorka Eva Luskačová


Lékařka a Zubařka

"Doktor Doug je pro mě inspirací, je živým příkladem, který lékař může překonat. Jeho práce je brilantní, skutečně spojená s božskou podstatou a daleko přesahuje celostní medicínu. Práce doktora Douga pokrývá všechny aspekty od léčení těla, mysli a duše i celý obor. Jeho kurzy a učení je fascinující sledovat s lehkostí a hravostí, s jakou dokáže předat své metody. Je ctí učit se od skutečného mistra. Jsem vděčná.


Kateřina Love


Energetická léčitelka

"Nikdy jsem neviděl doktora medicíny s takovou bezúhonností a péčí o své pacienty a klienty. Doktor Doug jde za hranice konvenční medicíny se svou technikou kvantového léčení buněčnou rezonancí, kterou nyní učí ostatní po celém světě. Znám doktora Douga téměř 9 let (jako klient) a nemohu ho více než doporučit!"


- Stephen James


Autor a pedagog